Radość w Częstochowie

Wyjazdowe spotkanie Raków Częstochowa – KS Legionovia Legionowo zakończyło się zwycięstwem klubu z Parkowej. Na wynik 1:3 pracowała cała drużyna, a egzekutorami byli Janusiński i Goropevsek.

W całym meczu zespół z Legionowa znacznie przewyższał rywali skutecznością, umiejętnościami, kondycją i taktyką. Tak dobrze grającego zespołu z Parkowej dawno nie widzieliśmy. Widać było że gra sprawia im ogromna przyjemność. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 po golu Janusińskiego. Drugą Legionovia zaczęła bardzo dobre i już w 49. minucie prowadziła 0:2.  Choć rywal zdołał zdobyć gola z rzutu wolnego to jednak ostatnie słowo należało do kapitana drużyny gości. Sebastian Janusiński ustalił wynik spotkania na 1:3.

3 punkty jadą do Legionowa. to zwycięstwo pozwoliło zmniejszyć stratę do lidera. Obecnie Legionovia traci zaledwie 4 punkty do lidera tabeli.