Ostatni raz z kinem samochodowym pod Narodowym

W sobotę wielki finał kina samochodowego pod Stadionem Narodowym. Kto jeszcze nie był ma ostatnią szansę, żeby się wybrać. Wejście jest za darmo.

Kino samochodowe zaczęło wyświetlać filmy 2 sierpnia i działało przez 8 tygodni. W tym czasie można było obejrzeć kilka dobrych filmów z siedzenia własnego auta, lub z leżaka, jeśli ktoś zmotoryzowany nie był. 4 października odbędzie się ostatnia projekcja i będzie okazja, aby obejrzeć tym razem dwa filmy. Zapowiada się wieczór z magazynem Top Gear, kanałem BBC Knowledge oraz PGNiG.  Z tej okazji na tren kina podstawione zostaną motoryzacyjne skarby marek Aston Martin oraz Porsche. Wieczór zostanie rozpoczęty emisją jednego z odcinków Top Gear Specials. Projekcja filmu rozpocznie się o godzinie 19:00 , wstęp na teren kina będzie możliwy od godziny 18:00.

Drugim filmem,jaki będzie można obejrzeć w sobotę jest „Była sobie dziewczyna” – nagrodzona wieloma nagrodami (w tym 3 Oscary) opowieść o dziewczynie, która rezygnuje z prestiżowej uczelni na rzecz nauki o życiu u boku starszego, doświadczonego mężczyzny. W rolach głównych Carey Mulligan (Wielki Gatsby) i Peter Sarsgaard (Powrót do Garden State). Projekcja rozpocznie się o 20:45,a Ci, którzy przybędą tylko na ten film mogą wjeżdżać na teren kina od godziny 20:15.

Jeśli ktoś chce oglądać filmy z leżaka powinien zabrać ze sobą ciepłe ubranie i koc.

Goście proszeni są o wydrukowanie 'biletów’ dostępnych na naszej stronie na facebooku, bądź też posiadanie jego wersji elektronicznej. Tylko wydrukowany bilet bądź jego okazanie na telefonie umożliwia darmowy wstęp na teren Kina Samochodowego!
Bilet i wszystkie szczegóły można uzyskać na stronie facebook.com/podStadionemNarodowym.

Co jeszcze w filmie piszczy: Festiwal z filmami dla dzieci oraz Koniec dwóch cyklicznych imprez plenerowych

 

źródło: kinosamochodowe.natemat.pl
foto: facebook

Opublikowano