Teatr Akt w plenerze

Fani teatru plenerowego będą mieli okazję obejrzeć sztukę „Poza czasem” w wykonaniu Teatru Akt. Premierowy spektakl już w piątek 3 października przy ulicy Łaziebnej 9 o godzinie 19:00. Wstęp wolny!

„Poza czasem” to metafora podróży w czasie i przestrzeni, która prowadzi w głąb własnej wyobraźni. Podejmujemy ją nieświadomie każdego dnia, poszukując wartości i dociekając sensu istnienia. Podróżując doświadczamy, poznajemy, pokonujemy słabości, a potem nigdy nie pozostajemy już tacy sami. Zderzają się tu nowe doświadczenia z refleksją nad przemijaniem. Wędrówka poza czasem to chwila, w której możemy się zatrzymać i dostrzec drugiego człowieka obok nas.
Fantazyjna opowieść utrzymana jest w malowniczej stylistyce steampunk, łączącej styl retro z fantastyką naukową. Teatr ruchu, pantomima, taniec i elementy nowego cyrku w połączeniu z muzyką graną na żywo składają się na ekspresyjne widowisko.

Reżyseria – Agnieszka Musiałowicz
Scenografia – Tomasz Musiałowicz i Teatr Akt
Muzyka – Grzegorz Szyma i Dominik Strycharski
Fotografia i grafika – Hektor Werios
Występują – Marta Suzin, Karolina Banaszek, Agnieszka Musiałowicz, Marek Kowalski, Tomasz Musiałowicz, Janusz Porębski, Krzysztof Skarżyński, Julian Waglewski
Produkcja – Teatr Akt

Spektakl został przygotowany we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawą.

Kolejne spektakle:
05.10.2014 o godz. 19.00 w Pałacu pod Blachą Zamku Królewskiego (Plac Zamkowy 4)
10.10.2014 o godz. 19.00 na Małym Dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego (Krakowskie Przedmieście 24/26)

Zobacz także: II Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier i Jolie reżyserką

Żródło, foto: teatrakt.pl

 

Opublikowano