PREMIERY TELEDYSKÓW: MARCIN SIEGIEŃCZUK, CZADOMAN, BAYERA

Co tym razem wykombinowali artyści Marcin Siegieńczuk, Czadoman oraz Bayera? Czy ich najnowsze produkcje mają szansę stać się przebojami? Przekonajmy się czym prędzej.

Marcin Siegieńczuk zakończył jak na razie zabawę satyrą i oddał się bez reszty temu, co najbliższe sercu jego fanów. Sentymentalna piosenka „Zapomnieć muszę o Tobie”, do której powstał zresztą klip opowiada o zażyłym, ale niestety nie wytrzymującym próby, związku dwojga ludzi. Wielu sympatyków twórczości Marcina z pewnością identyfikuje się ze słowami piosenki. Realizacją teledysku zajął się Przemek Niewęgłowski, czyli ekipa PN Media.

Oglądaj: Marcin Siegieńczuk – Zapomnieć muszę o tobie

Czadoman w bardzo krótkim czasie stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych i popularnych artystów disco polo. Jego wokal często jest porównywany do głosu Piotra Kupichy. Być może to za sprawą wcześniejszej współpracy obu panów? Jego najnowszy klip pt. „Kochane panie” odzwierciedla dokładnie to, co mężczyznom w kobietach się podoba. Kobiety się po prostu kocha i nie da się wytłumaczyć tego zjawiska.

Oglądaj: Czadoman – Kochane panie

Zespół Bayera to najmłodszy reprezentant spośród wymienionych trzej artystów. Mimo młodego wieku dzielnie radzi sobie na scenie. Ciągle podbija listy przebojów, a jego piosenki są grane przez wiele klubów w Polsce. Czy utwór „Mogę mieć wszystko” sprawi, że stanie się właśnie tak, jak sam tytuł na to wskazuje?

Oglądaj: Bayera – Mogę mieć wszystko

 

Opublikowano