Wielkie Zwiedzanie Warszawy

Chcesz zawrzeć nowe znajomości? Oswoić się nieco ze stolicą? A może pragniesz po prostu spędzić weekend aktywnie i w fantastycznej atmosferze? Wielkie Zwiedzanie Warszawy 2014, które odbędzie się w dniach 4-5 października, to opcja w sam raz dla Ciebie.

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie roku akademickiego i wszyscy studenci muszą przygotować się na zmianę trybu życia z wakacyjnego na uczelniany. Dla pierwszorocznych zmiana ta wiąże się również z poznawaniem nowych ludzi, a dla znaczącej części – z przeprowadzką do wielkiego, obcego miasta. Zdając sobie doskonale sprawę z trudności, jakie może to nastręczać, Samorząd Studentów SGH po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom świeżo upieczonych studentów.

W pierwszy weekend października przewodnicy będą oprowadzać uczestników po wybranych trasach tematycznych oraz pokazywać im nieznane zakamarki, uroki stolicy i miejsca związane z wydarzeniami historycznymi. Pokażemy również Warszawę od strony rozrywkowej, gwarantujemy dobrą zabawę oraz integrację.

Bilety w cenie 7 zł będą dostępne w dniach 1-3 października na standzie SS w Auli Spadochronowej. Uwaga – do pierwszych sprzedanych biletów upominki!

Więcej informacji na www.facebook.com/wielkiezwiedzaniewarszawy

źródło, foto: kulturalnie.waw.pl, strona fb

Opublikowano