Wyniki konkursu „Super żłobek 2014”

Wczoraj rozstrzygnięto dziewiątą już edycję konkursu na najlepsze żłobki w Warszawie. Drugi raz włączono również placówki niepubliczne. W konkursie wzięło udział 85 żłobków, prawie 3 tys. rodziców wybierało te najlepsze. 

Rodzice po raz kolejny wybierali listę najlepszych żłobków w Warszawie. W konkursie wzięło udział 49 żłobków publicznych i 9 miniżłobków oraz 27 żłobków niepublicznych. Żłobki oceniane  były pod wieloma względami, przyznawano punkty jakoś opieki i zajęć dla maluchów, dobre kontakty między personelem a rodzicami, zdrowe i smaczne posiłki i wyposażenie żłobków. To doskonała motywacja dla placówek, każda z nich chce zająć jak najlepsze miejsce więc podwyższa się ich standard.

W kategorii żłobki publiczne „Super żłobkiem 2014” jest żłobek nr 31 przy ul. Motorowej 5 na Pradze Południe. Na drugim i trzecim miejscu są kolejno żłobek nr 36 przy ul. Strumykowej 18 na Białołęce i miniżłobek przy ul. Łowickiej 7/15 na Mokotowie (oddział Żłobka nr 21). Natomiast liderem spośród placówek niepublicznych jest żłobek „Akademia Małej Pszczółki” przy ul. Ostródzkiej 56 na Białołęce. Drugie miejsce zajął żłobek integracyjny „Nasz Domek” przy ul. Zdziarskiej 26 na Białołęce a trzecie żłobki Montessori „Mądre Główki” przy ul. Naukowej 35a we Włochach i „LaliBam” przy ul. Dygasińskiego 16 na Żoliborzu.

Opublikowano