Zimowy Narodowy już niedługo

Druga edycja rusza 8.11 i potrwa aż 100 dni. Tym razem będzie przygotowanych jeszcze więcej atrakcji.

Już niebawem Stadion Narodowy zmieni się w największe lodowe miasteczko, nie tylko w Polsce, ale w tej części świata. Na wszystkich zainteresowanych będzie czekać ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych lodu! Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu 47 dni działania stadion odwiedziło ponad 105 tysięcy gości.

Tym razem zamiast jednego lodowiska będą trzy. Ale to nie wszystkie zmiany. Dodatkową atrakcją, której poprzednio nie było, będzie Ice Bistro z dobrym jedzeniem i strefą chilloutu oraz lodowa górka, z której może skorzystać nawet 700 osób w ciągu godziny. W każdy weekend rano będą odbywały się cykliczne zajęcia dla najmłodszych, a w piątkowe i sobotnie wieczory dla nieco starszych łyżwiarzy przygotowana będzie zabawa przy muzyce granej na żywo. Tak jak w pierwszej edycji obok lodowiska pojawi się też skatepark.

Pojawią się też dwa emocjonujące widowiska: „Extreme Ice Show”, na którym zostanie pokazana ekstremalna jazda na łyżwach i „Kings On Ice”, czyli występ aktualnych mistrzów świata w jeździe figurowej. Na te wydarzenia musimy jednak poczekać do lutego.

Zimowy Narodowy startuje 8.11.14 a zakończy się 1.03.15. Organizatorami Zimowego Narodowego są PL.2012+, operator Stadionu Narodowego i Testa Communications.

Opublikowano