„Szukaj Lolka” w Warszawie

W niedzielę 12.10 w Warszawie między godziną 12:00 a 16:00 odbędzie się gra miejska. Dobra zabawa dla całej rodziny gwarantowana, a dodatkowo dla najlepszych przygotowane są bardzo atrakcyjne nagrody. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Gra miejska,w której razem z Bolkiem i Lolkiem odkryjemy ciekawe miejsca w Warszawie. W zabawie może wziąć udział każdy, zarówno dorośli jak i dzieci. Na uczestników czekać będą różne zadania i zagadki, które będą łatwe tak aby dzieci również mogły aktywnie w tym uczestniczyć.

Dobieramy się w grupy maksymalnie 4-osobowe, a drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów, czyli rozwiąże prawidłowo około 20 zadań wygrywa! Zagadnienia przygotowane będą w różnej formie- czasem będą tą listy, innym razem informacje od agentów terenowych. Każde rozwiązanie prowadzi nad do następnego punktu, gdzie czeka kolejna zagadka. Jeśli nie poradzimy sobie z zadaniem nic straconego – możemy zadzwonić do Toli, agentki specjalnej, która w takiej sytuacji nam pomoże. A do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody!

Aby wziąć udział w grze miejskiej należy zarejestrować się na portalu szukajlolka.evenea.pl. Tylko drużyny, które otrzymają potwierdzenie zgłoszenia zostają uczestnikami. Rejestrować się można do 10.10.

Opublikowano