Pierwszy Festiwal Piwny w Polsce

Już w najbliższy weekend 10.10.14 – 12.10.14 odbędzie się Warszawski Festiwal Piwa. Na smakoszy czeka ponad 80 rodzajów piwa z całego świata.

Już w ten weekend pierwsze takie wydarzenie w Polsce. W jednym miejscu, w Centrum Konferencyjno-Targowym przy ulicy Domaniewskiej 37A w Warszawie spotkają się najlepsi z najlepszych. Na wszystkich smakoszy czeka wiele atrakcji i oczywiście najróżniejsze piwa z całego świata. Będziemy mogli zobaczyć jak się waży prawdziwe piwo w Polsce, dowiemy się jakie są najlepsze piwa w restauracjach, co najlepiej pić w zaciszu domu. Na Festiwalu pojawią się prawdziwi pasjonaci, artyści i twórcy piwa.

Zabawa rozłożona jest na 3 dni. W piątek dowiemy się o różnych napojach alkoholowym, jakie są między nimi granice i jak się zacierają, usłyszymy również o tym jak odpowiednio dobrać trunek do potrawy. W sobotę między innymi odbędą się wykłady o tym jak fermentować alkohol w domowych warunkach, co wpływa na smak, barwę, pełnię czy jego aromat. W niedzielę będziemy mogli porozmawiać o tym, jakie trudności nas czekają kiedy chcemy założyć browar, jak najlepiej dobrać lokalizację i budynek kiedy chcemy otworzyć działalność. Oczywiście atrakcji będzie dużo więcej, każdy smakosz piwa z pewnością będzie usatysfakcjonowany. Wejściówka to 5 zł za dzień.

Opublikowano