Kinowe premiery

Jak co piątek, w Polskich kinach swoje premiery ma kilka filmów. W tym tygodniu mamy do wyboru aż 11 obrazów. Jaki wybierzecie na weekend?

Dość silnie nagłośniane są dwie pozycje. Pierwsza z nich to horror fantasy w reżyserii Gary’ego Shore „Dracula Historia Nieznana”. Bohater Vlad Tempes (Luke Evans), w obliczu zagrożenia królestwa i rodziny zawiera umowę z siłami ciemności.
Drugim tytułem jest „Sędzia”. Film Davida Dopkina opowiada o odnoszącym sukcesy adwokacie, który powraca do rodzinnego miasta na pogrzeb matki, gdzie dowiaduje się, że jego ojciec, miejscowy sędzia, podejrzany jest o morderstwo. Dramat w holywoodzkiej obsadzie (Robert Downey Jr., Robert Duvall), to na pewno ciekawa propozycja.

Ci którzy lubią dramaty, a „Sędzia” z jakiegoś powodu im nie odpowiada, mogą wybrać się na kanadyjski „Mama”, dramat kryminalny z dozą angielskiego humoru „Brud”. Propozycją jest też rodzima produkcja pt. ” Jeziorak”. Fani dokumentów też powinni być zadowoleni. „Alfabet” i „Björk: Biophilia Live” także można od piątku oglądać na wielkim ekranie.
Natomiast poszukujący odprężenia, mogą udać się na familijne „Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele”, „Pinokio”, pośmiać się na „Mój kuzyn Zoran” albo popłakać oglądając „Dla Ciebie wszystko”.

Jak widać oferta dość szeroka, a kino to dobry pomysł na (nie tylko) weekendową rozrywkę.

http://www.youtube.com/watch?v=RZkyhvnebd4

Gdyby jednak interesowało Was coś innego, zawsze możecie wybrać się np. na wystawę fotografii lub poćwiczyć na nowo otwartej siłowni plenerowej w Legionowie

 

źródło: filmweb.pl

Opublikowano