Na to czekało całe Legionowo

Środowe spotkanie SK bank Legionovia Legionowo – PGNiG Nafta Piła zakończyło się zwycięstwem miejscowego zespołu. Legionowska publiczność pierwszy raz w tym sezonie mogła cieszyć się ze zwycięstwa na własnym parkiecie.

Legionovia od samego początku dobrze weszła w to spotkanie i pierwsze dwa sety wygrała 25:17 i 27:25. W trzecim secie gospodynie musiały uznać wyższość rywalek, które za sprawa dobrze dysponowanej tego dnia Magdaleny Wawrzyniak wypracowały przewagę na 14:19 i do końca tej części walka toczyła się już punkt za punkt a ostateczny wynik tej części to 20:25.

Czwarty set podopieczne Macieja Kosmola wygrały do 18. Ostateczny wynik spotkania to 3:1.

Najbardziej wartościową zawodniczką (MVP) spotkanie wybrana została Magdalena Piątek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu.