Awans po dogrywce

Legia Warszawa awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski. Spotkanie z Pogonią szczecin zakończyło się wynikiem 3:1. Rozstrzygnięcie przyniosła jednak dopiero dogrywka.

W spotkanie doskonale wszedł zespół gości. Już w 11. minucie Pogoń, za sprawą doskonałego strzału Łukasza Zwolińskiego, wyszła na prowadzenie. „Portowcy” nie cieszyli się z przewago zbyt długo. Dwanaście minut później było już 1:1. Na listę strzelców wpisał się Michał Żyro.

Taki wynik utrzymał się do końca spotkania. W drugiej połowie to Legia miała kilka „setek”, których nie wykorzystała.

Dogrywka zwiastowała sporą dawkę emocji. Sam początek przyniósł Legi rzut karny, który tym razem skutecznie wyegzekwował Łukasz Broź. Kilka minut później, w drugiej odsłonie dogrywki, wynik ustalił Tomasz Jodłowiec.

Wygrana dała stołecznemu klubowi awans do 1/4 finału Pucharu Polski. Rywalem Legii będzie Śląsk Wrocław.