Halloweenowe premiery

Nie wiesz co robić w Halloween? W tym roku dobrym wyjściem może być kino. 31 października to dzień premier dwóch horrorów.

Jednym z nich jest film pt „Rogi”. Podejrzany o gwałt i morderstwo swojej dziewczyny młody chłopak zauważa dziwne zmiany na własnym ciele, które stają się pomocne w odkryciu prawdy dotyczącej śmierci ukochanej.Filmowego „rogacza” gra znany z roli Harrego Pottera, Daniel Radcliffe. Jakiś czas temu widziałam go w horrorze z 2012 roku „Kobieta w czerni”. Co prawda nie on tam straszył, ale mi zarówno film jak i rola Radcliffe’a bardzo się podobała. Może więc „rogi” też okażą się niezłym filmem?

„Rec 4: Apokalipsa” to tytuł kolejnej części z serii. Angela Vidal, młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy pełnej krwiożerczych istot. Ocalona przez wojsko, zostaje przetransportowana do tajnego ośrodka badawczego mieszczącego się na pokładzie starego tankowca. W miejscu bezpiecznie oddalonym od stałego lądu, Angela ma zostać poddana obserwacji i kwarantannie. Jej wybawcy nie wiedzą jednak, że jest nosicielką śmiertelnej zarazy.

Oczywiście poza horrorami w piątek są premiery także innych gatunków. Można obejrzeć między innymi: „20 000 dni na Ziemi” o  Nick’u Cave’ie, odświeżonego „Pielgrzyma”, krótkometrażowe „Pieskie życie”, thriller „Gość”,  „Roxanne” oraz „Klub Jimmy’ego. Ponadto na pewno w większości kin można obejrzeć te filmy, które miały premierę tydzień temu (np. „Furia”)
Przecież w Halloween wcale nie trzeba się bać 🙂

źródło: filmweb,pl

Opublikowano