Aresztowany za posiadanie narkotyków

Policjanci podczas legitymowania znaleźli przy Arturze C. torebkę z amfetaminą. Na komisariacie okazało się, że mężczyzna jest również odpowiedzialny za 4 kradzieże. 35-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na czas 3 miesięcy. 

Wszystko zaczęło się od spożywania alkoholu w miejscu publicznym. Funkcjonariusze z Zielonki zauważyli mężczyznę i postanowili go wylegitymować i sprawdzić. Podczas kontroli Policjanci w skarpetce mężczyzny znaleźli foliową torebkę z białym proszkiem, który okazał się amfetaminą. 35-latek został  zabrany do komisariatu a tam jeden z mundurowych rozpoznał go z nagrań z monitoringu przedstawiających kradzież roweru. Artur C. trafił do policyjnej celi, a Policjantom z zespołu dochodzeniowo-śledczego udało się ustalić, że mężczyzna najprawdopodobniej odpowiada również za 4 inne kradzieże, w tym kasku i rękawic motocyklowych.

Artur C. usłyszał łącznie sześć zarzutów, w tym za kradzież i włamanie. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany, a docelowo grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Opublikowano