Dziennikarz przegrał zakład, zobacz co musiał zrobić!

Zakłady są przyjemne w chwili, kiedy to ty wygrywasz, gorzej jest jednak w sytuacji, w której musimy przyjąć do wiadomości porażkę.

Jakub Wątły dziennikarz Superstacji musiał polizać podeszwę swojego buta, wszystko przez słowa sprzed roku, wtedy redaktor stwierdził, że Przemysław Wipler bezczelnie kłamie na temat domniemanego pobicia policjantki przez posła. Według mediów i policji to polityk wszczął bójkę agresywnie atakując kobietę, natomiast poseł twierdził że było zgoła odmiennie, wtedy Wątły powiedział na antenie stacji, że jeżeli okaże się że to Wipler ma rację to poliże podeszwę swego buta.

Niedawno na światło dzienne wyszły nagrania z kamery monitorującej tamten obszar, okazało się że poseł miał od początku rację i to policja zaatakowała Wiplera. Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź dziennikarza Superstacji, przyznał się on do swojego błędu i na oczach wszystkich widzów polizał swojego buta.

Panu Kubie Wątłemu gratulujemy odwagi oraz honoru, która jest tak rzadkim zjawiskiem w dzisiejszych mediach, mało który dziennikarz przyznałby się do błędu w taki sposób. Brawo!
Opublikowano