Legia zalicza porażkę.

Wyjazdowe spotkanie z Pogonią Szczecin należy jak najszybciej puścić w niepamięć.

Portowcy w meczu 15. kolejki T-Mobile Ekstraklasy S.A. okazali się lepsi od stołecznego klubu. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Pogoń w pierwszej połowie uzyskała dwubramkowe prowadzenie i do przerwy nie oddała tej przewagi. Dopiero w drugiej połowie, w 72. minucie kontaktowego gola zdobył Jakub Rzeźniczak. To jednak było wszystko na co stać było klub z Łazienkowskiej.

Niestety, nie tylko gole: Murawskiego, Frączaka czy Rzeźniczaka, były najważniejszymi sytuacjami tego spotkania. Mimo, iż kibice tego klubu darzą się sympatią, to na boisku walka była naprawdę ostra. Sędzia pokazała w tym spotkaniu aż 8 żółtych kartoników i jeden czerwony. Większość niestety dla Legii i większość w końcówce spotkania. Zamieszanie i dyskusje do jakich doszło w doliczonym czasie gry sędzia rozstrzygał karami indywidualnymi. I tak lista ukaranych stała się dłuższa od listy strzelców bramek: