WOŚP w Grodzisku Mazowieckim

Przygotowania do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już trwają. W tym roku w akcji weźmie udział150 grodziskich wolontariuszy. Już jutro 20.12 pierwsze atrakcje.

Mieszkańcy Grodziska nie zwlekają do ostatniej chwili i już teraz zaczynają działać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jutro o godzinie 17:00 w Alternatywie będzie można zobaczyć starcie na rapowanie, a wszystkie dochody zebrane z wejściówek zostanę przekazane na rzecz organizacji.

A w niedzielę 11.01 w Centrum Kultury tradycyjnie odbędzie się wielki finał WOŚP. Start już od godziny 11:00. Na mieszkańców czekać będzie wiele koncertów i atrakcji, pokazy taneczne w wykonaniu szkoły tańca Magdaleny Wójcik oraz Szkoły tańca Jaremi, pokaz baletowy uczniów Małgorzaty Abramczyk czy jasełka „Idzie kolęda, Polska kolęda” które zaprezentują nam uczniowie szkoły podstawowej nr 4 i dzieci i młodzieży ze Świetlicy w dzielnicy Łąki. O godzinie 15:00 odbędą się licytacje, a o 20:00 światełko do nieba. Finał akcji WOŚP koordynuje Dominika Gizelska.

źródło, fot: UM Grodzisk Mazowiecki

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *