Syn „Superniani” nie do końca wychowany „absolutnie rewelacyjnie”

Postępowanie 26-letniego Pawła Z. syna telewizyjnej Superniani (Doroty Zawadzkiej), która na antenie TVN-u uczyła rodziców jak wychowywać dzieci, nie potwierdza jej opinii, że własne dzieci wychowała „ absolutnie rewelacyjnie”
„Myślę, że jest tak, że ja jestem specjalistką od wychowania dzieci i moi synowie są moją wizytówką – wyznała w jednym z wywiadów. Swoje dzieci wychowałam absolutnie rewelacyjnie. Uważam, że moi synowie świadczą o mnie i nie pozwolę sobie tego zabrać absolutnie.
W sobotę 13.12.2014 roku na komendę Policji w Warszawie wpłynęło zawiadomienie o próbie gwałtu i pobiciu. 24- letnia Zofia P. oskarżyła o ten czyn Pawła Z., który po imprezie zaczął się do dziewczyny „dobierać”, a na jej odmowę zareagował agresją: „Przestraszona próbowałam go odepchnąć, ale to rozwścieczyło go tylko bardziej. Zaczął mnie tłuc pięściami po twarzy i dusić. Bałam się, że stamtąd nie wyjdę” – zeznała Zofia P. „Na szczęście udało mi się wyrwać mu i uciec.”
W niedzielę Paweł Z. został zatrzymany we własnym mieszkaniu.. Prokuratura Okręgowa w Warszawie postawiła mu zarzut usiłowania gwałtu oraz podjęła decyzję o tymczasowym zatrzymaniu oskarżonego w areszcie.
O rewelacyjnym wychowywaniu przez Supernianię własnych dzieci, z którymi podobno była tak bardzo blisko związana, może świadczyć także fakt, że po rozwodzie rodziców, synowie Doroty Zawadzkiej zamieszkali z ojcem.

Autor: Sławomir Janeczko

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *