Selfie na błoniach Stadionu Narodowego

Już za kilka godzin rozpocznie się sylwester na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Z okazji tego wydarzenia organizatorzy udostępnią uczestnikom strefy z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, tak aby mogli zrobić sobie sefie z imprezy, a najciekawsze z nich będą na bieżąco wyświetlane na ekranach tuż obok sceny.

Sylwester na błoniach Stadionu Narodowego to wielkie wydarzenie. Podczas imprezy o 21:00 na scenie pojawią się tacy wykonawcy jak Hey, Artur Rojek czy Budka Suflera. Gwiazdami wieczoru będą Dash Berlin i Jason Derulo. O północy pojawi się niezwykły pokaz sztucznych ogni.

W tym roku dodatkową atrakcją jest świetlny napis z pl. Powstańców Warszawy, który stanowi część świątecznej iluminacji składającej się z angielskich słów „I” i „Warsaw” a przedziela je choinka. Uczestnicy zachęcani są do oznaczania swoich zdjęć z imprezy hashtagiem #wawasylwester oraz zamieszczania ich na portalach społecznościowych, a wybrane z nich trafią na ekrany przy scenie. Dodatkowo autorzy 30 wybranych zdjęć zostaną nagrodzeni unikatowymi płytami gwiazdy wieczoru Jasona Derulo.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *