Kibice Legii podbijają świat!

Portal Ultras Tifo przygotował zestawienie najciekawszych opraw kibicowskich w 2014 roku. Wśród 25 najlepszych znalazła się oprawa z meczu Legia Warszawa – FK Aktobe, który odbył się na Pepsi Arenie 28. sierpnia 2014.

Prześmiewcza oprawa skierowana do działaczy UEFA odnosiła się do fazy eliminacyjnej Ligi Mistrzów, kiedy to w dwumeczu Legia pokonała Celtic Glasgow aż 6:1. Mimo tak miażdżącej przewagi UEFA postanowiła ukarać stołeczny klub za wprowadzenie na ostatnie dwie minuty nieuprawnionego gracza i przyznała walkower dla zespołu z Glasgow.

Spasiona świnia i pieniądze, które maja znaczenie.

Na reakcje kibiców nie trzeba było długo czekać. Wielka, spasiona świnia, na tle loga UEFA oraz tekst: “Because football doesn’t matter. Money does” (Ponieważ piłka nożna nie ma znaczenia. Pieniądze mają) – pojawiły się na żylecie w trakcie kolejnego meczu tym razem już w eliminacjach do Ligi Europy. Pisaliśmy o niej w artykule: Legia pokonała Aktobe i zagra w fazie grupowej LE!

Wysiłek kibiców z Warszawy został zauważony, teraz czas by został doceniony. Na wspomnianym portalu można oddać głos na jedną z 25 opraw z całego świata. Czy wystarczy nam determinacji by pokazać, że podoba nam się to, co przygotowują kibice?

A Wy co sądzicie o takich oprawach?

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *