„Time for Dance” w Legionowie!

10 i 11 stycznia w Hali Arena odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca „Time for Dance 2015”. To idealna okazja na spędzenie tego weekendu w otoczeniu tańca i muzyki. Sprawdź, jakie atrakcje czekają Cię na miejscu!

Najlepsi tancerze w Polsce

Pomysłodawcami a zarazem organizatorami tego wydarzenia są Małgorzata Szulc i Mariusz Mikołajek, założyciele studia Born2Dance w Legionowie. To właśnie dzięki nim w ten weekend będziemy mogli oglądać tancerzy najlepszych z najlepszych, którzy reprezentować będą 44 kluby z całej Polski. Dodatkowo na scenie pojawią się Mistrzowie Polski i Świata 2014 roku!

Pokazy taneczne

W ciągu tych dwóch dni tancerze zaprezentują nam się zarówno solo, jak również w duetach i dużych formacjach tanecznych. W sobotę artyści pokażą nam się w stylu disco dance, jazz i modern, a w niedziele na parkiecie tancerze pokażą nam się w stylu Hip Hop.

Oczywiście gdzie turniej tam i jury! Tancerzy oceniać będzie 14 sędziów: z Polskiej Federacji Tańca, Polskiego Związku Tańca Freestyle oraz specjaliści amatorskiego ruchu tanecznego w kategoriach disco dance, hip hop, jazz, modern i balet. Na zwycięzców czekają puchary, medale oraz dyplomy.

Eliminacje i finał

Zarówno w sobotę jak i w niedziele o godzinie 10:00 odbędą się eliminacje, tancerze zaprezentują się w kategoriach solo i duet, natomiast najlepszych tancerzy w mini formacjach i formacjach oglądać możemy o godzinie 17:00, kiedy zacznie się Gala Finałowa.

Bilety na to wydarzenie można nabyć 10 i 11 stycznia w hali Arena. Dla dorosłych wstęp 20 zł, dla dzieci 10 zł.

Patronat honorowy nad imprezą Time for Dance 2015 objął Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski a także Polska Federacja Tańca.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *