Córka i kochanka Janusza Korwina-Mikke są przyjaciółkami czyli konserwatyzm niejedno ma imię

Tuż po niespodziewanej zmianie na czele Kongresu Nowej Prawicy, wszystkich elektryzują nowe fakty z życia Janusza Korwina-Mikke.

73-letni lider tej partii uchodził do tej pory za skrajnie konserwatywnego polityka, ojca i głowę rodziny. Jak widać również na jego  wizerunku pojawiły się rysy.
Jak okazało się niedawno do oficjalnej szóstki jego dzieci dołączyła kolejna dwójka. Są to 4-letnia Nadzieja i 2-letni Karol. Ich matką okazała się Dominika S., 29-letnia działaczka Unii Polityki Realnej (wcześniejszej partii Korwina-Mikke), miss tej partii, wcześniejsza członkini młodzieżówki PiS.
Jak widać oboje dobrali się doskonale. Konserwatysta, słynący z opinii, że kobiety są głupsze od mężczyzn i powinno odebrać się im prawa wyborcze i zagorzała feministka. Jak widać nie przeszkadza im to we wspólnym pożyciu.
Co ciekawsze 31-letnia Korynna, córka Janusza Korwina-Mikke, która w grudniu ubiegłego roku została aresztowana za kradzież w sklepie, przyznaje, ze wiedziała o całej sytuacji, gdyż wraz z Dominiką …. przyjaźnią się. Nic dziwnego skoro są prawie rówieśnicami. Dzieli ich zaledwie 3 lata.
Poglądy swoje, a życie swoje.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *