Bo pupa w Chałupach musi być ładna i zgrabna

Ivan Komarenko, wokalista i artysta, w Polsce zanany z przebojów: „Jej piękne czarne oczy” i „Pupa w Chałupach”, w Kanadzie realizuje się również jako model. Budowa ciała oraz nietuzinkowe rysy twarzy sprawiają, że za oceanem przylgnął do niego wizerunek rodowitego, kanadyjskiego Indianina.

Co robi by być w formie?

„Bardzo lubię sport, lubię bieg, basen, chodzę na siłownię. Ruch przede wszystkim. Tego w zupełności wystarczy” – te wszystkie dyscypliny przewijają się w Jego codziennym funkcjonowaniu.

Po 19:00 zamykam wszystkie lodówki.

„Dieta to podstawa i ważny jest sen. Idę spać najpóźniej o północy, jeżeli da się wcześniej, to też. Nigdy później.  Co ważne: po 19:00 już nic nie jem. Ze względu na swój zawód, w końcu śpiewam, żeby nie mieć żadnego refluksu następnego dnia, żeby mieć czyste gardło, to staram się po 19:00 zamykać wszystkie lodówki, szafki i spadam z kuchni.”

Musimy kiedyś przetestować taką metodę. Pytanie na jak długo starczy nam determinacji, patrzenie na lodówkę owiniętą łańcuchem i zamkniętą na kłódkę nie leży chyba w naszej naturze.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *