AUDYCJA GRAJ Z GŁOWĄ STARTUJE JUŻ DZIŚ O GODZ. 22:00 (06.02.2015)

Nowym nabytkiem Radia Hobby jest duet Adrian Perdjon i Dominik Głowacki. To właśnie oni dziś o godz. 22:00 ruszą z autorską, dwugodzinną audycją kulturalno-dydaktyczną o grach wideo Graj z Głową na 89,4FM.

W pierwszym wejściu nasi radiowcy skupią się na temacie rewolucji w opowiadaniu o wojnie w grach wideo, nie unikając też tematu realizmu. Gościem specjalnym audycji będzie Kacper Kwiatkowski, który współpracował przy produkcji This War of Mine warszawskiego studia niezależnego 11bitstudios. Gra zachwyciła świat swoją nieskrępowaną narracją o konflikcie zbrojnym i cywilach próbujących ujść z życiem.

Graj z Głową będzie traktowało gry wideo jako pełnoprawną część otaczającej nas dziś kultury i dlatego też słuchacze wyczują znaczącą przewagę analitycznej publicystyki nad informacją. Mimo to Adrian Perdjon i Dominik Głowacki zapewniają, że na ich wymądrzaniu audycja bazuje, ale z całą pewnością się nie kończy.

Graj z Głową będzie skoncentrowane na publicystyce, bo chcemy, by nasi słuchacze świadomie konsumowali gry wideo. – wyjaśnia Dominik. Świadomie, czyli z cennym bagażem wiedzy, ułatwiającej rozpoznanie wielu zjawisk mających miejsce w tym dynamicznie rozwijającym się medium.

W każdej audycji słuchacze będą mogli jednak liczyć na dwa serwisy informacyjne, o grach i o technologiach, pasmo premier tygodnia, w którym poinformujemy, na jakie gry warto polować w najbliższym czasie, jak również quiz z extra nagrodami. To wszystko oblejemy hektolitrami rewelacyjnej muzyki z gier wideo. – uzupełnia Adrian.

Po zapoznaniu się z naszymi rodzynkami jesteśmy pewni, że będą to dwa dobrze nastrojone trybiki, które będą wspólnymi siłami świetnie napędzać całą audycję. Wyjątkowa pierwsze wejście już dziś o godz. 22:00 na 89,4FM!

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.