Konflikt między Perry a Swift. Zmora organizatorów

Trudno być przyjaciółką Katy Perry. Piosenkarka znów ma wiele do powiedzenia na temat Taylor Swift. Przeważnie są to nie chlubne słowa, szykuje się kolejny skandal.

Sprzeczki między Swift i Perry są najbardziej spektakularne. Nie wiadomo o co dokładnie poszło, lecz jak dwie kobiety się kłócą to przeważnie chodzi o faceta. W tym wypadku, chodzi o Johnego Mayera. Obie kobiety zgrabnie unikają tematów wspólnego kochanka. Swift jednym z wywiadów oskarża Katy o podkupywanie jej tancerzy i kopiowanie stylu. Na rozdaniu nagród Grammy obie damy za wszelką cenę chciały siebie uniknąć.

Organizatorzy mieli nie lada problem z daną sytuacją. Rozsadzali obie kobiety jak najdalej od siebie. Ponadto między ich wystąpieniem na scenie musiał być spore przerwy, by nie spotkały się w garderobie. Zapewne byłaby jatka nie z tej ziemi! Gdy Taylor Swift słyszała, że Katy zaraz się pojawi natychmiast wychodziła do toalety. Perry nie pozostawała dłużna, kiedy Taylor pojawiła się na scenie, wstała od stolika i wyszła rzekomo za potrzebą.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *