Legia wprowadza zmiany w sprawie biletów.

Zmiany w sprawie Karty Kibica!

Od wielu lat posiadanie Karty Kibica było jedyną możliwością kupienia biletu na mecz naszego zespołu. Jednak zarząd Legii Warszawa, wprowadził nową możliwość. Mianowicie nasz obecny mistrz kraju, który także świetnie spisuje się w Lidze Europejskiej, daje teraz możliwość kupienia biletu bez Karty Kibica! Wystarczy przyjść przed meczem na stadion z dokumentem tożsamości i po prostu zakupić 1, 2 czy więcej biletów. Dzięki temu teraz każdy kibic bez wypełniania dodatkowych formalności będzie mógł zakupić bilet na mecz swojego ukochanego zespołu.

A co z obecnymi posiadaczami karty?

W tym temacie także widać profesjonalizm zarządu Legii Warszawa. Obecni posiadacze Karty będą częścią programu lojalnościowego „Legiony”.  Który pozwoli np. na oszczędności na 1 bilecie w kwocie 5 złotych, więc oszczędność na całym sezonie to 75 zł.

Teraz kibic, który chce raz na jakiś czas wybrać się na mecz, będzie mógł bez żadnego problemu, formalności kupić bilet, a posiadacz Karty Kibica będzie po prostu bardziej doceniony.  Na pewno zwiększy to zainteresowanie biletami na mecz i stadiony będą jeszcze pełniejsze. Innowacja rusza już od 1 meczu wiosennej rundy z Jagiellonią Białystok.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *