Ostre zarzuty dla nowej dziewczyny Roberta Pattinsona

Robert Pattinson, świeżo po rozstaniu z niewierną dziewczyną, Kris Stewart znów ma zakłopotanie w swoim związku. Wszystko za sprawą oskarżeń. 

Amerykański magazyn OK! oskarża dziewczynę Roberta Pattinsona, piosenkarki FKA Twings o interesowność. Aktor miał nieprzyjemne przygody ze swoją byłą dziewczyną, która jedynie była z nim dla fortuny jaką Robert posiada. Po znalezieniu nowej wybranki serca, odnalezieniu szczęścia, znów naszły kolejne wątpliwości na temat dziewczyny. Związek z gwiazdą Hollywood wpłyną na karierę piosenkarki bardzo pozytywnie. Artystka zaczęła być rozpoznawalna i doceniania w USA.

Szybko przeprowadziła się do ukochanego chłopaka i często wyprowadza na zakupy jego kartę kredytową. Świadek, informuje, że piosenkarka zawsze żyła ponad stan oraz kocha wydawać pieniądze. Jeżdżą na wycieczki, randki a aktor zawsze za wszystko płaci bo tak został wychowany. Twierdzi, że gdy aktorowi skończą się pieniądze, piosenkarka go zostawi. Wątpliwe jednak, że aktorowi takowe pieniądze się skończą. Pattinson, ma zagrać w filmie Life jako paparazzi. Film pojawi się w połowie 2015 roku.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *