Beata Tadla demoluje Telekamerę

Podczas gali rozdania Telekamer Beata Tadla bawiła się szampańsko. Co prawda, nie została nagrodzona, ale nie to było chyba najważniejsze.

Z Darią Widawską, Agnieszką Dygant oraz Jarosławem Kretem pozowali fotografom przy styropianowej figurze Telekamery. Jak donosi Super Express, miało się to skończyć jej zniszczeniem .

Pani Beata zaczęła odrywać statuetce ręce, nogi, a następnie z tymi elementami  pozowała do zdjęć. Reszta towarzystwa nie omieszkała również zrobić sobie pamiątkowych zdjęć – pisze Super Express. Jednak Tadla miała z tego powodu największy ubaw. Podobno z  wyrwaną ręką biegała jak szalona po sali, krzycząc dość głośno.

Organizatorzy chcą, by za zniszczenie figury prezenterka i partnerka Jarka Kreta zapłaciła 7 tysięcy złotych. Tadla twierdzi, że to, co zrobiła, to nic złego.

Został opisany incydent, który nie miał miejsca – twierdzi Tadla, Super Express twierdzi, że ma dowody w postaci zdjęć. Czekamy na rozwój wydarzeń i dalsze losy statuetki i samej Tadli.

Statuetka przeżyła 10 edycji Telekamer i organizatorzy nie przypuszczali, że spotka ją taki koniec – powiedział Maciej Brzozowski, rzecznik wydawnictwa Bauer. „Moim jedynym komentarzem jest rozczarowanie zachowaniem niektórych gości”

Może nie zapraszać?

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *