Rozenek i Majdan: Ślub odwołany?

Rozenek i Majdan
Nikt nie wie czemu zaręczeni wstrzymali swe ślubne plany.

W czasie Świąt Bożego Narodzenia gorącym tematem były zaręczyny Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Zobacz http://hobby.pl/2014/12/perfekcyjne-zareczyny-radoslaw-majdan-malgorzata-rozenek-planuja-zareczyny-w-boze-narodzenie/

Jak donosi „ Super Express” prawdopodobnie do „perfekcyjnego” ślubu chyba jednak nie dojdzie. Wszyscy znajomi i rodzina mieli jeszcze przed sylwestrem otrzymać zaproszenia na ślub, wstępnie zaplanowany na wrzesień tego roku. Niestety nikt zaproszeń nie dostał. Sami zainteresowani również na ten temat zamilkli. Znajomi pary niepokoją się o losy tego idealnego, wydawałoby się, związku.

Jeden z zaniepokojonych przyjaciół wypowiedział się na ten temat „W grudniu oboje chwalili się, że przed sylwestrem rozdadzą zaproszenia na ślub. Niestety, nikt ze znajomych nie dostał zaproszenia ani informacji, czy ceremonia w ogóle się odbędzie. Minął styczeń i dalej nic nie wiadomo. Zakochani milczą jak grób.”

Para przestała się także pojawiać wspólnie, czego nie robili wcześniej. Czyżby unikali siebie? Nawet mama Radka, Halina, która przed zaręczynami nie kryła swej radości, nie chce się wypowiadać na ten temat: „Ja nie wiem, co z tym ślubem. Nie rozmawiałam ostatnio o tym z Radkiem.”

Czyżby jak w piosence Brodki: „Żoną miałam być, miał być ślub i wesele też…..”

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *