Odżywianie na słodko – Bielenda masło do ciała kakao + orzech laskowy

100 % rozkoszy, 0% kalorii. Przyjemny zapach, dobre nawilżenie, doskonałe rozprowadzenie. Co jeszcze kryje w sobie masło do ciała kakao + orzech laskowy od firmy Bielenda?

Produkt: Bielenda masło do ciała kakao + orzech laskowy    Pojemność: 200 ml     Cena: ok 15 zł

bielenda_maslo_orzech_2

Powiem Wam szczerze, że do masła do ciała, jak i innych produktów takich jak balsamy, podchodzę dość sceptycznie. Tak samo było z Bielenda. Ale muszę przyznać, że jestem zadowolona z jego działania.

Ciekawy zapach

Wyobraźcie sobie kakao połączone z orzechem laskowym… Jaki to może mieć zapach? Ciężko prawda? Też tego próbowałam, ale nie wiem jak określić tę woń. Jednak trzeba przyznać, że jest przyjemna. Zapach pobudza zmysły, a co ciekawe nawet po nocy delikatnie (czasami aż za delikatnie) utrzymuje się na ciele, co jest miłym zaskoczeniem.

Masło, jak masło…

… gęste musi być. I takie właśnie jest! W opakowaniu praktycznie się nie przesuwa, chyba że podziałamy na nią dużą siłą. Jednak nie jest również zbyt mocno skondensowane, więc rozprowadza się je wygodnie po ciele i konsystencja nie przeszkadza w użytkowaniu. Moim zdaniem jest nawet pomocna, ponieważ mamy nad nią władzę 🙂 Jest w sam raz ani nie za gęsta ani nie za rzadka.

bielenda_maslo_orzech_3

Nawilżenie na cały dzień

Zaczniemy od wchłaniania. Bielenda masło do ciała wchłania się dość długo. Osobiście „masłuje” się na noc, więc w niczym mi nie przeszkadza troszkę dłuższy czas wchłaniania. W porównaniu z moimi wcześniejszymi produktami do pielęgnacji ciała, ten wygrywa. Nie pozostawia tłustości, tylko nawilżenie, które odczuwam również po całej nocy. Skóra jest delikatna i przyjemna w dotyku. A przecież właśnie o to chodzi! W moim przypadku taki efekt utrzymuje się cały dzień i wieczorem po całym dniu skóra nóg jest nadal nawilżona, jednak zapach ulatnia się.

Gdzie znaleźć masło do ciała kakao + orzech laskowy Bielenda?

Masło Bielenda kosztuje około 15 złotych i można je dostać w wielu sklepach, które specjalizują się w sprzedaży kosmetyków. Czy to dużo albo mało? Wydaje mi się, że to przeciętna cena za 200 ml masła do ciała.

[vc_row][vc_column width=”1/2″]

Plusy

  • ładny zapach
  • wygodne rozprowadzanie
  • nawilża na cały dzień
  • nie jest tłusty

[/vc_column][vc_column width=”1/2″]

Minusy

  • troszkę dłuższy czas wchłaniania

[/vc_column][/vc_row]

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *