Anna Dereszowska znów w ciąży?

Anna Dereszowska
źródło: Facebook
Aktorka znana z przebojowej roli „Korby” z „Lejdis” prawdopodobnie jest w drugiej ciąży.

Jak ustalił tygodnik „Na żywo”, intensywna kariera aktorki zwolniła. Płyta „Tango Va Banque”, nad którą pracowała już się ukazała. Anna skupiła się na pracy w teatrze, więcej przebywa w Warszawie. Ma też więcej czasu dla swej 7-letniej córki, Leny, która chodzi do pierwszej klasy.

Cieszę się, że teraz częściej jestem w domu. „Córa jest w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Potrzebuje mamy do pomocy z zadaniem domowym, żeby porozmawiać” zdradziła w jednym z wywiadów. Poza tym aktorka nigdy nie ukrywała, że chce mieć więcej dzieci.

Aktorka w 2013 roku brała udział w sesji zdjęciowej na Wyspach Kanaryjskich. Sesję robił Daniel Duniak. To właśnie wtedy między nimi zaiskrzyło. Gdy Anna rozstała się z Piotrem Grabowskim, ojcem Leny, związała się właśnie z Danielem. W kwietniu ubiegłego roku Daniel oświadczył się Ani, a ta oświadczyny przyjęła. Niestety intensywna kariera aktorki nie dawała czasu na sformalizowanie związku.

Teraz ciąża będzie doskonałym elementem scalającym ich związek. Jak donosi „Na żywo” ich dziecko ma przyjść na świat w lato.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *