Odżywka do rzęs L’biotica pod lupą

Warstwy mascary, przedłużanie oraz środki chemiczne- to tylko niektóre zagrożenia dla pięknych rzęs. Co zrobić by zawsze kusiły, były mocne i długie? Należy wypróbować krem regeneracyjny firmy L’biotica!

Produkt: Krem regeneracyjny do rzęs      Pojemność: 10ml     Cena: ok.15 zł

DSC_0025
Zwykle jestem dosyć nieufna wobec tego typu produktów.  Moje wcześniejsze wybory dotyczące magicznych specyfików przedłużających rzęsy były totalnymi „niewypałami”. Tym razem cieszę się, że sięgnęłam po tę odżywkę, bo w pełni czuję usatysfakcjonowana rezultatami.  Moje rzęsy po zabiegu przedłużania metodą 1:1 były w opłakanym stanie- przerzedzone, cienkie i bardzo krótkie.

Co więc należy zrobić, by stosowanie kremu regenerującego przyniosło efekty?

Po pierwsze- być systematycznym

Należy wypracować sobie pewien nawyk nakładania odżywki. W przypadku nieregularnego stosowania preparatu nie można liczyć na spodziewane efekty.

Po drugie- nauczyć się aplikacji

Aplikacja może nie należy do najłatwiejszych (krem należy nakładać od podstawy rzęs), co na początku może sprawiać problem, jednakże w miarę użytkowania dochodzi się do perfekcji 😉 Sam krem przypomina trochę w swojej konsystencji wazelinę kosmetyczną, dodatkowo jest bezwonny  i przezroczysty. Co bardzo ważne- nie podrażnił moich oczu. Wchłania się dosyć długo- po godzinie można było odczuć lekki film na rzęsach, jednak nie przeszkadza to w spaniu 🙂

Po trzecie- uzbroić się w cierpliwość

Na pierwsze rezultaty niestety trzeba czekać. Poprawa kondycji zauważalna jest dopiero po miesiącu. Produkt stosowałam według zaleceń producenta- czyli codziennie  na oczyszczone z resztek makijażu rzęsy (dlatego najlepiej odżywkę stosować na noc).  Choć czas oczekiwania na efekty jest długi nie martwcie się- ta mała, niepozorna tubka wystarcza na bardzo długo, bo nawet do 6 miesięcy!  Krem nawilża i wzmacnia osłabione rzęsy, niweluje problem wypadania rzęs.

Podsumowując– jestem zadowolona (a nawet trochę zaskoczona) wynikami tego testu. Odżywka zdała swój egzamin. Może nie powoduje firanki rzęs, ale jeśli macie z nimi  problemy po różnych zabiegach (wypadanie, przerzedzenie, osłabienie) jest to produkt dla Was. Krem jest tani, skuteczny i dostępny w prawie wszystkich drogeriach. Dlatego moja ocena ogólna to 4.5!

 

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *