Chudniemy z naszymi Partnerami

Jak już Daria pisała, wystartowaliśmy z naszym projektem Schudnij z Radiem Hobby i to do lata (2015 żeby nie było) . Nikt z nas nie ukrywa, że jest z czego zrzucać. Na pewno o wszystkim tu przeczytacie. Dziś jednak chciałbym, żebyście poznali naszych partnerów, którzy pomagają nam osiągnąć zamierzony cel.

Wycisk, to mało powiedziane

dominator

Dominator Fitness Club to klub stworzony z myślą o wszystkich bardziej lub mniej aktywnych, ceniących sobie klubową atmosferę, niezwykły urok i energetyczny klimat. Klub DOMINATOR to lokal o wysokim standardzie – piękny wystrój, klimatyzowane pomieszczenia, najlepszy sprzęt wiodących firm CYBEX, STAR CIRCULT, ERGO FIT i OLYMP oraz profesjonalna kadra trenerów i instruktorów. Ale przede wszystkim bogata oferta zajęć zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. – to właśnie oni odpowiadają za nasz program świczeń i dietę. Choć mamy mnóstwo pytań, a nasze doświadczenia z siłownią i fitnessem określam jako 0 lub 1 w skali 1-10, to nasz trener należy do osób bardzo wyrozumiałych. I tak trzymać!

Właściwa suplementacja

olimp

OLIMP SPORT NUTRITION® to marka znana i rozpoznawalna na całym świecie. Jest największym producentem suplementów diety i odżywek w Polsce oraz czołowym producentem w Europie i na świecie. To, co odróżnia ich produkty od innych firm zajmujących się przeważnie tylko konfekcjonowaniem, to ogromna praktyka i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i produkcji własnych, innowacyjnych, receptur w standardzie zakładu farmaceutycznego.

OLIMP SPORT NUTRITION® to produkty wytwarzane w oparciu o najwyższej jakości, sprawdzone i przebadane komponenty. Wybierając odżywki i suplementy diety oznaczone tą marką, możecie być pewni, że stosujecie jedynie pełnowartościowe i bezpieczne produkty, wolne od jakichkolwiek składników, choćby w najmniejszym stopniu zagrażających Waszemu zdrowiu. Pamiętajcie, na linie produkcyjne Olimp nigdy nie trafią tanie, niskiej jakości substytuty. Jakość jest celem samym w sobie jak również misją, z zapałem realizowaną przez Olimp Laboratories.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w projekt. Przed nami ciężkie 3 miesiące. Trzymajcie kciuki i obserwujcie nas na fecebook-u portalu i słuchajcie na 89’4 fm lub on-line.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *