Marcin Prokop: Majewski to dinozaur prehistorii

Prokop i Hołownia
Źródło: TVN
W nowej wiosennej ramówce TVN znalazło się miejsce dla odgrzewanego kotleta.

W marcu wraca na antenę program „Mamy cię”. Zobacz: http://hobby.pl/2015/02/wraca-program-mamy-cie-bez-majewskiego/. Wzorowany na kanadyjskiej produkcji Surprise Sur Prise polegał na filmowaniu ukrytymi kamerami znanych postaci show biznesu i polityki w aranżowanych, dziwnych i nietypowych sytuacjach.

W polskiej telewizji emitowany przez TVN w trzech edycjach w latach 2004 i 2005. Prowadzącym wszystkich edycji był Szymon Majewski. Po wiosennej edycji 2005 roku program został zdjęty i zastąpiony przez „Szymon Majewski Show”.

Po 11 latach program powraca na antenę TVN. Prowadzącym program nie będzie jednak Szymon Majewski. Zastąpią go prezenterzy programu „Mam talent”: Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

Znany z ciętego języka Prokop nie omieszkał wykorzystać sytuacji i dopiekł Majewskiemu nazywając go dinozaurem prehistorii. Nie ze względu na wiek, lecz na zmieniającą się publiczność. Przyznał jednak, że z nim, za 5 lat, też tak może być.

W pierwszym odcinku nowej wersji programu udało się już wkręcić ludzi z własnego podwórka: Marcina Mellera, Dorotę Gardias i Omenę Mensah, dziennikarzy i prezenterów TVN.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *