Paulina Młynarska o mobbingu i molestowaniu w pracy

Paulina Młynarska
źródło:Facebook
Od momentu pojawienia się artykułu w tygodniku „Wprost”, aż huczy o mobbingu i molestowaniu w mediach. Na ten temat zabrała głos również Paulina Młynarska, dziennikarka związana z TVN Style.

W wywiadzie dla radiowej „Czwórki” przyznała, że ona również doświadczyła tych okropnych zjawisk:    „Sprawa dotyczy wszystkich wielkich korporacji, w tym także medialnych… gdzie my znajdziemy robotę jak się zaczniemy procesować?”

Przyznała że trzykrotnie tego doświadczyła: Trzykrotnie miałam taką sytuację, że ktoś po prostu zatruwał mi życie nadużywał swojej pozycji, bo władza w ogóle deprawuje.”

Również projekcie „Onet Autorzy” Paulina opisuje ten problem: „Sorry, taki mamy klimat, że będąc samotną matką, z dzieckiem na utrzymaniu, nie bardzo mogłam sobie pozwolić na luksus dochodzenia swoich praw w sądzie i przypięcia sobie etykietki pieniaczki, która „się procesuje”. I, bagatelka, niby za co miałabym to robić? Z czego żyć? Płacić ZUS i rachunki? Ratowałam się, odchodząc, czy raczej schodząc, silniejszym od siebie z oczu i z linii strzału”.

Jak widać problem jest naprawdę poważny i powinien być szczegółowo zbadany. A Wy jak sądzicie?

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *