Sportowe wydarzenia, które jeszcze przed nami.

Emocje na parkietach i murawach Legionowa i nie tylko.

21 lutego w legionowskiej Arenie będziemy mogli obserwować zmagania naszych siatkarek. Sk bank Legionovia podejmie PGE Atom Trefl Sopot. Legionowska drużyna od czterech spotkań nie zanotowała zwycięstwa. Ostatnie zmiany na stanowisku trenerskim powinny przynieść pozytywne rezultaty. Pytanie czy wystarczy to aby zmierzyć się z wiceliderem tabeli Orlen Ligi.

W ten weekend kolejne, wyjazdowe spotkanie naszych szczypiornistów. 21 lutego KPR Borodino Legionowo zmierzy się z AZS AWF Biała Podlaska. KPR jest niekwestionowanym liderem tabeli i faworytem tego spotkania. Na 17 rozegranych potyczek 16 było zwycięskich, 1 remis. AZS AWF w tym sezonie zaliczył tylko 2 zwycięstwa. Resztę spotkań klub przegrał. Liczymy zatem na kolejny sukces.

Na zielonej murawie

Po niedzielnej porażce na Łazienkowskiej, Legia najpierw rozegra mecz w Lidze Europy, później wróci na krajowe boiska. 19 lutego przeciwnikiem Legii w europejskich rozgrywkach będzie Ajax Amsterdam, a w kraju 22 lutego rozegrane zostanie kolejne spotkanie T-Mobile Ekstarklasy. Przeciwnikiem warszawskiej drużyny będzie Korona Kielce. Kielczanie jeszcze nie tak dawano borykali się z ogromnymi problemami finansowymi z ogłoszeniem upadłości włącznie. Zobaczymy zatem co pokażą wojskowi w tym tygodniu.

KS Legionovia KZB Legionowo rozgrywki w rundzie wiosennej rozpocznie dopiero 7 marca. Rywalem miejscowego zespołu będzie Kotwica Kołobrzeg. W drużynie z Parkowej trwają jeszcze negocjacje kontraktów więc ostateczny skład poznamy na początku marca. Co ciekawe klub obniżył cenę biletów. Wstęp, bez względu na rodzaj zajmowanego miejsca (trybuna kryta, trybuna otwarta), będzie teraz kosztował tylko 10 zł. Kobity i dzieci do lat 10 nadal wchodzą na stadion bezpłatnie.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *