Katarzyna Figura już nie chce rozwodu

Katarzyna Figura
źródło: Facebook
Aktorka zdała sobie sprawę, że nie wygra sprawy rozwodowej tak łatwo jak się wydawało. Najpierw w 2012 roku oskarżyła męża, Kaia Schonechalsa, że znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Miała nadzieję że sąd uwierzy jej zeznaniom. Szczególnie, że sprawa nabrała medialnego rozgłosu.

Jak się okazało nie było to takie łatwe. Prokuratura nie uwierzyła aktorce i uniewinniła Kaia od zarzutu znęcania się nad rodziną. Dodatkowo sąd uznał , że aktorka nie miała prawa zmieniać zamków w ich wspólnym mieszkaniu na Saskiej Kępie.

W styczniu tego roku Kai pojawił się w programie „Dzień Dobry TVN” i oświadczył, że będzie walczył o córki poprzez sąd w Stanach. Zobacz: http://hobby.pl/2015/01/katarzyna-figura-przejdzie-badania-psychiatryczne/

Po tych wydarzeniach Katarzyna Figura zmieniła zdanie. Znajomy aktorki ujawnił w rozmowie z „Faktem”: „Kasia nie chce być z Kaiem, lecz chce wycofać pozew rozwodowy. Zrozumiała, że nie wygra orzeczenia o winie tak łatwo, jak myślała.”

Natomiast teraz to Kai nie chce żadnej ugody z aktorką: „On ma już dosyć Figury i jej sprzecznych sygnałów. Chce być od niej jak najdalej.” – ujawnia dalej znajomy.

Czyli wojny ciąg dalszy?

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *