Doda straciła milion złotych!

Słynna Polska piosenkarka Doda straciła milion złotych. Wszystko za sprawą sprzedaży mieszkania.

Doda od kilku tygodni mieszka z młodym milionerem, Emilem Haidarem z którym jest w związku. Ich romans rozwija się w bardzo szybkim tempie a Doda jest zachwycona osobowością i budżetem swojego nowego faceta. Oczywiście nie obyło się bez planowania ślubu, bo takie okazji Doda nie może przepuścić. Emil nie ma nic przeciwko temu i oznajmił, na swoim facebook’owym profilu, że gdy pod zdjęciem będzie 10 tyś lajków, oświadczy się Dodzie!

Po przeprowadzce piosenkarce bardzo zależało na sprzedaży swojego cennego mieszkania. Cena lokum spadła aż o milion złotych! Przyznaje, że długo szukała nabywcy i musiała znacznie zaniżyć cenę. Ostatecznie sprzedała mieszkanie za 2 miliony złotych. Dodaje, że jest milion złotych w plecy, ale i tak miała szczęście. Jednak okazuje się, że Doda mogła stracić trochę więcej niż milion. W 2007 roku apartament na osiedlu Biały Kamień kupiła za 3 miliony złotych. Kolejne tysiące wydała na urządzenie mieszkania.

Piosenkarka jednak nie musi martwić się o pieniądze mając u boku tak zamożnego mężczyznę. Milion wte czy wewte nie robi na niej żadnej różnicy.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *