Legionowo: Zaatakował policjantkę

22-latek pod koniec zeszłego tygodnia został zatrzymany za napaść na funkcjonariusza Policji. Wcześniej mężczyzna dopuścił się kradzieży i groził swojej matce. Sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt.

Kradzież i groźby

Mieszkanka Legionowa zadzwoniła na Policję po kolejnej awanturze synem, z którym mieszka. Zeznała, że mężczyzna po kłótni wyszedł z domu wraz z jej portfelem, gdzie znajdowały się dokumenty kobiety oraz karta do bankomatu. Matka 22-latka zeznała, że to nie pierwsza awantura, którą wszczął jej syn i że podczas nich syn się nad nią znęca i jej grozi.

Kolejna awantura

Gdy doszło do kolejnej kłótni domowej kobieta po raz kolejny zadzwoniła na Policję, a mundurowi przyjechali skontrolować sytuację. Na miejscu zastali 22-latka, który nie był zadowolony na ich widok. Kiedy funkcjonariusze poinformowali go, że jest zatrzymany ten ze złości zbił szklankę i zaatakował i zranił nią policjantkę. Na szczęście sytuację udało się opanować.

Kara do 10 lat więzienia

Piotr B. został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzuty dotyczące czynnej napaści na funkcjonariusza Policji, kradzieży oraz znęcania się nad matką. Decyzją Sądy Rejonowego w Legionowie 22-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *