Trzy sposoby na szybkie suszenie lakieru na paznokciach

Jak szybko wysuszyć lakier na paznokciach? Zobacz 3 sposoby, które pozwolą Ci szybko osiągnąć swój cel.

Nie raz pewnie miałaś taką sytuację, że masz 10 minut do wyjścia, a Twoje pomalowane paznokcie nie są jeszcze suche. Mnie to się zdarzało bardzo często, dlatego zainteresowałam się, co zrobić, żeby szybciej je wysuszyć.

Woda z lodem

Pierwszy sposób to miseczka z zimną wodą i kostkami lodu. Moczymy tam naszej pomalowane paznokcie przez 1-2 minuty (w zależności, ile wytrwamy, bo nie jest to takie proste). Jednak to działa w 100%, jeśli masz cienką warstwę lakieru. Gdy jest grubsza, to lakier na wierzchu twardnieje, a pod spodem nadal może być nie zaschnięty, więc warto to wziąć pod uwagę. Jeśli nie masz czasu na szykowanie miseczki z lodem, to zimna kranówka również powinna pomóc.

ice-462756_1280

Zimne powietrze

Swoje świeżo pomalowane paznokcie możemy również poratować zimnym powietrzem. Jeśli masz suszarkę z możliwością przełączenia ciepłego nawiewu na zimny, to jest super. Około 2-3 minut na jedną dłoń i paznokcie są gotowe.

Preparaty przyspieszające wysychanie

Oczywiście możemy również kupić gotowe preparaty, które po nałożeniu sprawią, że nasz lakier „błyskawicznie” wyschnie. Błyskawicznie to może przesada, ale na pewno szybciej niż normalnie. Można je dostać zarówno w formie spreju, jak i lakieru.

Dziewczyny co stosujecie, żeby Wasz lakier na paznokciach szybciej wysechł?

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *