Legionowo: pierwszy „Czwartek z Kryminałem”

Jak wyglądają perypetie autorów książek? Kto jest najbardziej znanym autorek kryminałów? Na te pytania i wiele innych, mogą Państwo usłyszeć odpowiedź podczas „Czwartków z Kryminałem” organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną przy współpracy z Coffeetown w Legionowie.

19 lutego o godzinie 19:00 odbył się pierwszy „Czwartek z Kryminałem”, gdzie głównym tematem byli przedstawiciele skandynawskiej literatury kryminalnej – Camilla Läckberg, Stieg Larsson oraz Jo Nesbø. Owy wieczór poprowadziła pani Marta Matyszczak, redaktorka naczelna „Kawiarenki Kryminalnej”.

O czym mówiono?

Pani Marta podchodząc niezwykle profesjonalnie do postawionego przed Nią zadania przygotowała bardzo ciekawy wykład poświęcony autorom. Nawet osoba, która na co dzień nie obcuje z taką literaturą, mogła dowiedzieć się kilku interesujących faktów dotyczących autorów oraz książek. Przedstawiono historie autorów, ich perypetie rodzinne czy filmy z ich udziałem np. z wizyty Jo Nesbø w Polsce.  Dodatkowo podczas owego wieczoru przygotowywano grę podczas, której można było wygrać kawę ufundowaną przez „Coffytown” a także po prezentacji, została przygotowana gra podczas, której można było wygrać nawet książki.

Całe spotkanie było niezwykle interesujące i dzięki profesjonalnemu i ciekawie poprowadzonemu spotkaniu przez panią Martę Matyszczak nie jeden fan kryminałów mógł dowiedzieć się kilku ciekawych informacji, a osoby nie zaznajomione z ową literaturą – zainteresować się nią.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.