Legionowo: rusza plebiscyt na Sportowca Roku!

Rusza najnowsza edycja plebiscytu na sportowca roku! Kto jest nominowany?

Rusza kolejna edycja plebiscytu na Najlepszego Sportowca Roku. W związku z tym mogą Państwo wybrać osobę, która Państwa zdaniem najbardziej zasłużyła się i docenić ją oddając na nią głos.

Oto lisa kandydatów:

  1. Agata Błażewska – siedemnastoletnia żeglarka i snowbordzistka. W zeszłym roku m. in. zdobyła tytuł Mistrza Polski Juniorów.
  2. Emil Dobrowolski – dwudziestodziewięcioletni biegacz. Do jego sukcesów należy m. in. srebrny medal podczas Mistrzostw Polski w maratonie i brązowy medal Mistrzostw Polski w biegu na 10km.
  3. Joanna Kaczyńska – trzydziestoletnia kulturystka, która oprócz sukcesów w swojej dyscyplinie (Mistrzostwo Polski w Fitness Bikini), jest także osobą zaangażowaną w inna działalność np. jest instruktorem WOPR.
  4. Paweł Kozarzewski – dwudziestoośmioletni pilot motoparalotniowy, który zdobył m. in. złoty i srebrny medal na na VIII Motoparalotniowych Mistrzostwach Świata na Węgrzech.
  5. Madlena Kratiuk – nauczycielka wychowania fizycznego, do której sukcesów należy m. in. I miejsce w Pucharze Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.
  6. Kamil Otowski – to piętnastoletni pływak z niepełnosprawnością ruchową, do którego sukcesów należy m. in. złoty medal na Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x50m stylem dowolnym.
  7. Michał Perl  – maturzysta z salezjańskiego liceum, którego największą pasją jest pływanie. Do jego sukcesów należy m. in. zwycięstwo w Pucharze Polski w pływaniu w sezonie 2013/14 w kategorii Junior 17-18 lat.
  8. Dawid Szulich  – dwudziestoczteroletni student prawa, który z sukcesami trenuje pływanie. Do owych sukcesów należy Mistrzostwo Polski na dystansie 100 m stylem klasycznym na zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów.

Głosowanie na Najlepszego Sportowca Roku trwa do 31 marca 2015 roku. Aby oddać głos należy zapoznać się z regulaminem.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *