Katarzyna Figura jest w stanie zapłacić byłemu mężowy za milczenie!

Gdy Katarzyna Figura składała pozew rozwodowy, krótko po udzieleniu Vivie i Tomaszowi Lisowi wstrząsających wywiadów o przemocy, liczyła na szybki rozwód.

Niestety, żaden ze świadków nie chciał potwierdzić słów aktorki i sprawa ciągnie się od 2,5 roku. Ostatnio mąż aktorki, Kai Shoenhals, zasugerował, że byćmoże będzie dochodził swoich praw przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. To może oznaczać spory wydatek dla Katarzyny. Aktorka odmówiła propozycji pojednania, którą Kai złożył przed świętami co mężczyznę bardzo uraziło. Przyznaje, że ma jej dość i doszedł do wniosku, że musi zagrać ostro, byle dostać rozwód.

Były mąż ma spore dowody na jak to nazwał „grzeszki” Figury. Pytanie tylko jakie są to grzeszki? Podobno Shoenhals przez lata małżeństwa zbierał dowody na żonę i obecnie dysponuje kolekcją tych zaniechań ze strony aktorki. Ponoć się w nich wulgarne sms’y, relacje z pijackich zabaw, a nawet dowody zdrady. Informator tabloidu Fakt donosi, że Kasia jest w rozsypce i powiedziała, że jest w stanie zapłacić mu za milczenie. Figurze raz zdarzyło się wieść samochodem swoje dziecko, pod wpływem alkoholu i jest przekonana, że to Kai zadzwonił wtedy na policje.

fot. fakt.pl

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *