Durczok pozywa gazetę „Wprost”!

Kamil Durczok po ostatniej aferze, którą wywołał „Wprost” nie pokazywał się publicznie. Dziennikarz przerwał milczenie i zapowiada proces z redakcją owej gazety.

Dziennikarz twierdzi, że dopiero teraz zapoznał się z publikacją na swój temat. Dodaje, że od kilku tygodni trwa bezprecedensowy atak tygodnika Wprost na jego osobę. Sądzi, że są to kłamliwe insynuacje i oskarżenia, które naruszają jego dobro i reputację. Przyznaje, że kiedy był w szpitalu, nie miał dostępu do jakichkolwiek informacji oraz skieruje pozew do sądu, a do prokuratury wpłynie odpowiednie powiadomienie.

Durczok postanowił zniknąć z telewizyjnej anteny. Dziennikarz oddał się do dyspozycji Zarządu TVN, który zadecyduje o jego przyszłości. Kamil 9 lat ciężko pracował w Fakt TVN, lecz ma świadomość, że dopóki nie odzyska dobrego imienia naruszonego przez „oszczerstwa Wprost” utrudni mu to pracę. Ma nadzieje, że spotka się z członkami specjalnej niezależnej komisji powołanej w celu zbadania zarzutu dotyczącego owego mobbingu i molestowania w TVN.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *