Maślak broni swoją otyłą partnerkę

Rafał Maślak przyzwyczaił swoich fanów do konkursów gdzie nagrodą główną jest on sam. Ostatnio zorganizował taki konkurs, który wygrała Patrycja.

Laureatka pojawiła się na wiosennej ramówce Polsatu. Po publikacji ich wspólnych zdjęć poleciała fala krytyki w stronę Patrycji co oburzyło modela i ostro skrytykował sytuacje na facebook’u. Rafał tłumaczy, że na zgłoszenie odpowiedziało ok. 1.200 tyś. dziewczyn. Przyznaje, że treść Patrycji najbardziej go poruszyła oraz zainteresowała. Urzekła go jej skromność, dojrzałość oraz mądrość. Maślak chwali swoją partnerkę i przyznaje, że poradziła sobie świetnie na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu oraz udzielili kilkunastu wywiadów.

Dodaje, że nagle znalazło się grono ekspertów od wizerunku. Oto dalsza część wypowiedzi – W czasach photoshopa, plastikowych lasek na okładkach magazynów i zalewającego nas z każdej strony silikonu, uwierzyliśmy, że liczy się tylko wygląd. Zobaczcie, do jakiego doszło paradoksu, że pisze to Mister Polski, który przecież swoją popularność zbudował na… wyglądzie. Oczywiście, ale ja na swój wygląd pracowałem na siłowni, a nie u chirurga plastyka.

fot. pudelek.pl

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *