Edyta Górniak: były mąż sprzedał mieszkanie przeznaczone dla syna

Dariusz K. były mąż Edyty Górniak sprzedał kawalerkę, która była zapisana na niego, lecz była wspólną inwestycją przeznaczoną dla ich syna Alana. 450 tys. złotych, które dostał za mieszkanie wydał na spłatę swoich długów.

Dariusz K. znany z problemów z narkotykami, sprzedał mieszkanie Edyty Górniak, które dostała stając się twarzą budowanego osiedla. Piosenkarka nie mieszkała nigdy w kawalerce i nie interesowała się do końca jej losem. Była pewna, że nadal jest jego właścicielką.

Okazało się jednak, że jej były mąż potrzebował pilnie pieniędzy na spłatę swojego zadłużenia i sprzedał mieszkanie. Miał do tego prawo, ponieważ para nigdy nie podpisała rozdzielności majątkowej, a większość umów zawieranych, gdy byli małżeństwem podpisywał Dariusz K.

Przykre, że gwiazda dowiedziała się o stracie mieszkania przypadkowo i już dawno po fakcie. Naiwnie wierzyła, że były mąż nie zrobiłby czegoś takiego nie tylko jej ale przede wszystkim swojemu synowi – Alanowi. Niestety, przeliczyła się wierząc w uczciwość Dariusza.

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *