Powstanie film o Violettcie Villas! (+ zdjęcie)

Tydzień temu, Super Express ujawnił, że powstanie film o burzliwym i tragicznie zakończonym życiu Violetty Villas. Główną rolę w owej produkcji ma zagrać piosenkarka Margaret.

Ostatnio pokazała się na ściance w nowej stylizacji, która bardzo odzwierciedla styl polskiej diwy. Na produkcję bardzo naciska syn zmarłej artystki, Krzysztof Gospodarek ponieważ, jak sam tłumaczy, zależy mu na uczczeniu pamięci swojej matki oraz pozbycie się z domu uciążliwej lokatorki.

Rodzina i twórcy filmu chcą, aby część zdjęć mogła być kręcona w rodzinnych stronach i domu artystki. To miejsce pełne wspomnień zarówno tych pięknych, jak i tych tragicznych – pisze tabloid. To przecież tam właśnie rozegrała się scena ucieczki Violetty do szkoły muzycznej z maleńkim synkiem zamiast bagażu i mrożąca krew w żyłach scena, w której podwórkowy pies zdziera skórę z głowy kilkuletniego Krzysia, a ona w ostatnim momencie przybywa z koncertu, porywa krwawiące dziecko w ramiona i jedzie do pobliskiej Kudowy, by błagać byłego frontowego lekarza o ratowanie małego. Takich ciekawych historii jest dużo więcej i większość z nich zna właśnie Krzysztof Gospodarek i jego najbliżsi.

Największy problem sprawia była opiekunka zmarłej, Elżbieta B., która nadal mieszka w domu. Mimo, że udowodniono jej szereg zaniedbań, które ostatecznie doprowadziły do śmierci Villas, jak sama przyznaje, nie czuje się winna i nie zamierza opuścić domu. Niestety, cała posiadłość zamieniła się w pijacką melinę. Dopóki kobieta odwołuje się od wyroku, nie można jej eksmitować.

Waszym zdaniem, Margaret, podobna jest do Violetty Villas?

Margaret

fot. pudelek.pl

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *