Legionowo: Rusza kolejna edycja „Fish&Grill”

Grillowanie sprawia Ci przyjemność i czujesz się w tym dobrze? Zgłoś się do następnej edycji „Fish&Grill” i podziel się swoją pasją z innymi!

Akcja przede wszystkim na celu propagowanie spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz zainteresowanie mieszkańców grillowaniem z wykorzystaniem ryb. 23 maja odbędzie się VI edycja konkursu „Fish&Grill”, którego organizatorami są Urząd Miasta Legionowo oraz firma Stalgast.

12 drużyn zmierzy się ze sobą

W konkursie bierze udział 12 drużyn, w których są maksymalnie 3 osoby. Jest to konkurs dla amatorów, jednak od uczestników wymaga się znajomości oryginalnych dań, tradycyjnych smaków ale z nutką czegoś nowego. – Tym razem nie ma kategorii profesjonalistów, konkurs skierowany jest wyłącznie do amatorów z terenu aglomeracji warszawskiej. Nowością jest to, że każda ekipa będzie miała możliwość zdobycia nagrody publiczności. Ocenie będą podlegać nie tylko smak i prezentacja zespołu, ale także oryginalna nazwa drużyny – mówi odpowiedzialna za konkurs Kinga Baran z Referatu Marketingu.

Jak wziąć udział w konkursie?

Osoby chcące wziąć udział w VI edycji „Fish&Grill” muszą wysłać swoje zgłoszenie na adres kinga.baran@um.Legionowo.pl maksymalnie do końca kwietnia. Zgłoszenie musi zawierać imiona i nazwiska uczestników oraz danie, które będzie przygotowane, sposób jego wykonania oraz składniki wraz z proporcjami na 6 dań. Ilość miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

źródło: UM Legionowo

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *