Walka o posadę Durczoka

Kamil Durczok nie wróci na stanowisko szefa Faktów. Chociaż informacje o jego zawieszeniu są podobno nieprawdziwe, już o jego posadę już biją się Pieńkowska i Węglarczyk.

Komisja, prowadząca śledztwo w sprawie molestowania i poniżania pracowników w ich firmie, obiecuje, że zakończy przesłuchania w przyszłym tygodniu. Tak wyznała rzeczniczka TVN, Emilia Ordon. Zapewnia, że prace zostaną prawdopodobnie zakończone w przyszłym tygodniu. Wielu pracowników potwierdziło, że doświadczyło mobbingu ze strony szefa Faktów. W tej sytuacji trwają poszukiwania jego następcy.

Wszystko na to wskazuje, że wybór został zawężony do dwojga dziennikarzy. Są nimi Jolanta Pieńkowska i Bartosz Węglarczyk. Faworytką jest Jola, która miała już zdjęcia próbne. Pracownik stacji ujawnia, że Pieńkowska jest faworytką najważniejszych dziennikarzy stacji, którzy się za nią wstawiają. Dodaje również, że wzięła udział w próbnych zdjęciach oraz rozpatrywana jest kandydatura Bartosza Węglarczyka. O wszystkim zadecydują tzw. badana fokusowe.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *