Adamczyk uderzył paparazzi?

Dziś na warszawskim Ursynowie doszło do bójki dwóch mężczyzn. Strona internetowa TVN Warszawa informuje, że chodzi o fotografa i znanego aktora.

Aktor prowadził samochód, za którym jechali dwaj paparazzi i zrobili mu zdjęcia. Kierowca wyszedł z samochodu po tym jak wjechali na zamknięte osiedle i doszło do bójki. Jeden z fotografów doznał obrażeń ciała. Wezwano karetkę a na miejsce zdarzenia przyjechały dwa patrole policyjne. Jak informuje Super Express, uczestnikiem bójki był, Piotr Adamczyk! Drugi z paparazzi twierdzi, że aktor uderzył jego kolegę w głowę, w wyniku czego, stracił przytomność. Piotr, nie komentuje tego wydarzenia jak potwierdza reporter TVN Warszawa. 

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, spisali zeznania Adamczyka oraz obu fotografów. Sytuację potwierdziła Agnieszka Hamelusz ze stołecznej komendy, choć nie wiadomo kto popełnił przestępstwo. Informuje, że doszło do szarpaniny między mężczyznami po którym zostało uszkodzone auto. Prawdopodobnie oboje złożą donos do prokuratury. Według policjantki, aktor może wnieść oskarżenie o naruszenie miru domowego zaś fotograf o naruszenie nietykalności.

fot. fakt.pl

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *